Sun Tzu na The Art of War (Style Fusaka)

Sun Tzu na The Art of War (Style Fusaka)

Sun Tzu „The Art of War” to jeden z ortodoncja katowice najstarszych zachowanych ksiąg w strategii wojskowej. To przedruk klasycznej Lionel Giles link w 1910 tłumaczenie angielskie jest nieistniejących w

całości w Adobe Fusaka, czcionki, która powoduje, że tekst wydaje się być na pierwszy rzut oka Chiński (jest całkiem czytelny językuktóra powoduje, że tekst wydaje się być na pierwszy rzut oka Chiński (jest całkiem czytelny języku angielskim).
Najbardziej pomocne opinie klientów 261 z 269 osób uznało tę recenzję za pomocną.

NIE książce Paul A. Orozco to dopiero cliffnotes do książki. To nie jest rzeczywisty książka. Również

bardzo słabo publikowane. 163 z 172 osób uznało

tę recenzję za pomocną. link Słabe

tłumaczenia i edycji kopii. Przez Virtus tłumaczenie jest niezgrabny i wymaga poprawy. Skopiuj edycji jest niechlujny. stomatolog Kraków Liczne literówki, błędy ortograficzne, interpunkcyjne, a błędy w formacie.

Służy jako tanie opcji, ale nie polecam

go dla każdego, kto szuka jakości kopii, aby dodać do swoich kolekcji lub biblioteki. 158 z 172 osób uznało

tę recenzję za pomocną. Treść książki jest w porządku, wydawca z drugiej strony.

. . John Doe To wydanie zostało opublikowane przez Wydawnictwo Filiquarian i z punktu widzenia publikacji, ta książka wydaje się być zaprojektowany w podstawowym edytorem Word.

Tandeta, tandeta, pracy.

Brak kreatywnego projektowania, słaby wybór czcionek, odstępy

niespójne, błędne znaki interpunkcyjne, itp.

Dodatkowo, jeden z rozdziałów było w porządku. Jestem spekuluje, że

wydawca nie umieją czytać cyframi rzymskimi, a zatem umieszczony w rozdziale nieprawidłowo, a jeśli tak, i nie było celem tej, powinien on zostać skierowany na wstępie nie istnieje. Treść książki jest w porządku, po prostu kupić wydanie, wydawca siedzibę, a nie ktoś roboczych od ich piwnicy.

Zobacz wszystkie 78 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 2044063 w Książki Opublikowany: 2008-04-20 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Oprawa: miękka 88 stron